جستجو در سایت

امروز شنبه 27 مهر 1398

گزیده در هم

تصویر روز

آمار بازدیدکنندگان سایت

1536004
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1340
2281
13862
1511444
24560
39235
1536004

حاضرین در سایت

We have 11 guests and no members online

اوقات شرعی

الزامات اصلاح الگوی مصرف

 

Read more: الزامات اصلاح الگوی مصرف     تغيير در الگوی مصرف و صرفه‌جويی در منابع کمیاب‌، به هر طریق که صورت گیرد‌، با سختی‌ها و دشواري‌هايي همراه است.

Register to read more...

توصیه هایی جهت خرید اینترنتی

Read more: توصیه هایی جهت خرید اینترنتی   اگر قصد خرید اینترنتی از یک فروشگاه الکترونیکی را دارید باید با چشمانی باز این کار را انجام دهید. ما نمی خواهیم خرید اینترنتی را یک کار عجیب و سخت جلوه دهیم اما وقتی شما به صورت فیزیکی هم خرید می کنید مطمئنا از یک مکان معتبر خرید خود را انجام می دهید. خرید اینترنتی شاید ساده ترین و لذت بخش ترین کاری باشد که شما در اینترنت می توانید انجام دهید به شرطی که به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید.

Register to read more...

قانون صدور چک

Read more: قانون صدور چک  در ابتدا لازم بذکر است شرايط و ضوابط مطرح شده در اين بروشور تابع شرايط اعلام شده از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي در زمان افتتاح حساب ميباشد.

 

Register to read more...

اعتبار اسنادی (LC) چیست؟

Read more: اعتبار اسنادی (LC) چیست؟  اعتبار اسنادی تعهدی از بانک است که  به خریدار و فروشنده داده می شود.تعهد می شود که میزان پرداختی خریدار به فروشنده بموقع و با مبلغ صحیح به دست فروشنده خواهد رسید.هرگاه که خریدار قادر به پرداخت مبلغ خرید نباشد، بانک موظف است باقیمانده یا تمام مبلغ خرید را بپردازد.اعتبارات اسنادی اغلب در معاملات بین المللی به منظور اطمینان از دریافت مبالغ پرداختی مورد استفاده قرار می گیرد 

Register to read more...

ضمانتنامه بانکی

Read more: ضمانتنامه بانکی   ضمانت نامه بانکی عبارت است از تعهد غیر قابل برگشت یک بانک به پرداخت وجه مورد ضمانت در صورت عدم ایفای تعهدات تحت قرارداد توسط شخص ثالث (فروشنده یا متعهد انجام قرارداد)

Register to read more...

طراحی سایت

ارتباط با ما

برج مسکونی افرا

جاده مخصوص کرج روبروی سه راهی فرودگاه خ ریاحی

44670203

www.borjeafra.blogfa.com

 

نظرات